INFOLINIAczynna w godzinach 10-16 w dni robocze
+48 609 859 446
1 » O sklepie2

O sklepie


      Powszechnie wiadomo, że światu nie służy ,,chemia,, występująca dziś dosłownie wszedzie. Nasza firma powiedziała więc NIE kosmetykom pełnym konserwantów, aromatów, barwników, które to wchłaniając się przez naszą skórę kumulują się w naszym organiźmie dzień po dniu, a następnie go obciążają, osłabiają oraz niszczą. 

      Dziś wiemy już, że stosowanie czysto naturalnych składników NAPRAWDĘ DZIAŁA. Produkty naturalne rzeczywiście cechuje wysoka jakość i skuteczność. Kosmetyki są zdrowe dla ciała, a jednocześnie, wbrew pozorom, wcale nie są dużo droższe. Dodatkowo kosmetyki ekologiczne są bardzo wydajne. 

      Po zastosowaniu kosmetyków naturalnych nasz organizm sam przekona przekona nas o słuszności tej decyzji. Nagle okaże się, że minęło wiele dolegliwości, których do tej pory nie bylismy w stanie zwalczyć, a nasz skóra stała się gładka i nawilżona.

Po jednym użyciu wybierać będziemy już tylko produkty naturalne, wolne od toksyn m.in. produkty takie jak:


Bez parabenów

Bez SLS

Ekologiczne

Organiczne

Mydła naturalne


      Te wszystkie sztuczne dodatki zawarte dla tzw. „ulepszenia” produktów zwiększają ryzyko chorób zwłaszcza u dzieci, które nie mają jeszcze ukształtowanego systemu odtruwającego, umożliwiającego wydalanie z ozganizmu związków toksycznych. Wiele z tych szeroko stosowanych środków powoduje wzrost agresywności u naszych pociech i ich większą nadpobudliwość.

Dlatego z czystym sumieniem chcemy zachęcić Państwa, do dołączenia do nas; do oczyszczenia swojego organizmu ze zbędnych chemikaliów.


Zadbajmy o swoje zdrowie, o naturalne otoczenie, o lepszy, niezatruty świat dla naszych najbliższych. 


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl